Blisko 90 nowych pracowników Kolportera

Blisko 90 nowych pracowników Kolportera

Opublikowany

Nowi pracownicy to przede wszystkim specjaliści, zajmujący się  obsługą dystrybucji prasy i obsługą klienta oraz przedstawiciele  handlowi.
– Stale rozwijamy swoje podstawowe obszary biznesowe, stąd stosunkowo  wysokie zatrudnienie specjalistów zajmujących się obsługą dostaw i  zwrotów czy pracowników bezpośrednio odpowiedzialnych za przygotowanie  dystrybucji prasy. Poszukujemy także cały czas kierowców i pracowników  magazynu. Jesteśmy firmą handlową, więc dobry przedstawiciel handlowy,  czy doradca klienta również może u nas zawsze znaleźć zatrudnienie –  mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.  – W sumie w 2016 roku  zatrudniliśmy 89 osób. Poza tym nawiązaliśmy współpracę z nowymi  Partnerami, którzy odpowiadają za prowadzenie naszych saloników i  salonów prasowych.
Partnerzy Kolportera  współpracują z firmą na zasadzie umowy ajencyjnej. Mają gwarantowane  stałe wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowy przychód, uzależniony od  wielkości obrotu, premię za realizacje celów handlowych, premię za  realizacje standardów sieci i liczne bonusy. W ubiegłym roku najwięcej  nowych Partnerów rozpoczęło działalność w województwach: śląskim,  mazowieckim i świętokrzyskim. Ponad 60 % stanowiły panie.
– W ubiegłym roku wprowadziliśmy szereg zmian w naszym Systemie  Partnerskim, tak aby maksymalnie ułatwić przyszłym Partnerom możliwość  rozpoczęcie współpracy. Zależy nam na osobach aktywnych, lubiących  kontakt z ludźmi, zainteresowanych rozwojem zawodowym. Przyszli  Partnerzy są przez nas szkoleni, zapewniamy im także opiekę naszych  menadżerów – mówi Dariusz Materek.
Kolporter zatrudnia w całym kraju ponad 1 100 pracowników i  współpracowników. W ramach Systemu Partnerskiego z firmą współpracuje  kilkaset osób.
W ubiegłym roku podczas III Wschodniego Kongresu Gospodarczego Kolporter został uhonorowany tytułem Top Pracodawcy Polski Wschodniej. Ma również  na swoim koncie tytuły Solidnego Pracodawcy 2012 i Przyjaznego  Pracodawcy 2007. W zestawie 50 najbardziej pożądanych pracodawców w  Polsce w 2014 r., przygotowanym w oparciu o badanie prowadzone przez  studencką organizację AIESEC Polska, Kolporter znalazł się na 38  miejscu.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.